Uhlí a voda

Produkce bílinského nízkosirnatého uhlí vykazuje dlouhodobě průměrné hodnoty obsahu veškeré vody v původním stavu Wrt = 30 %. Dle stanovených parametrů platí, že u tohoto uhlí je maximální obsah vody v původním stavu do 33 % a v uhlí procházejícím přes úpravu praním do 34 %.

...pokračování článku

Uhlí a voda

Kotlová směs, uhlí mix

Společnost Severočeské doly a.s., si dovoluje upozornit na skutečnost, že své smluvní obchodní partnery zavazuje k zákazu míchání uhlí z produkce SD a.s. s jiným uhlím i v případě, že pak bude prodáváno třeba i pod jiným označením původu (dodavatele) – např. kotlová směs, uhlí mix apod.

...pokračování článku

Kotlová směs, uhlí mix

Pytlované uhlí

Náš strategický obchodní partner, společnost Ridera a.s., za podpory Severočeských dolů, zahájil výrobu a distribuci pytlovaného Bílinského nízkosirnatého uhlí. Pytlované uhlí je dodáváno do obchodních řetězců a prodáváno v baleních á 25 kg a to v kvalitě kostka, ořech 1 a ořech 2.

...pokračování článku

Pytlované uhlí

Výstavy a veletrhy

SD a.s. se pravidelně účastní významných výstav a veletrhů, v roce 2014 můžete náš stánek navštívit na výstavách: Infotherma, 13. - 16. 1. 2014, Výstaviště Černá louka, Ostrava Země živitelka, 28. 8. – 2. 9.

...pokračování článku

Výstavy a veletrhySeveročeské doly a.s.

Boženy Němcové 5359
430 01 Chomutov
Poštovní přihrádka č. 74
IČ: 49901982
DIČ: CZ699005746
E-mail: sdas@sdas.cz
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem odd. B, vložka 495.